ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

1.Самовивіз у Києві Ви можете отримати Ваше замовлення в одному з наших магазинів-партнерів, які відображені у розділі Контакти. Повідомлення про готовність замовлення до видачі буде надіслане за допомогою SMS.
2. Доставка по Україні Наразі по Україні доставка здійснюється компанією «Нова Пошта» у будь-яке відділення. При замовленні від 1000 грн доставка Новою Поштою по Україні безкоштовна

Оплата
Способи оплати:
– готівкою при отриманні замовлення у одному з наших магазинів-партнерів
– Приватбанк. Поповнення банківської картки в будь-якому відділені банку (при поповненні через банківський платіжний термінал, знімається комісія 0.2% від суми поповнення, та не менше 2 грн., враховуйте комісію!) або через систему Приват24. Реквізити картки дізнавайтесь в нашого менеджера.
– накладний платіж Нової Пошти. Ви оплачуєте своє замовлення в будь-якому зручному для отримання відділені Нової Пошти. Сторону, яка оплатить доставку замовлення на Ваше відділення залежить від суми Вашої покупки. Комісію Нової Пошти за накладний платіж, або за повернення товару назад до магазину, оплачує Клієнт. Якщо у Вас є якісь запитання щодо дійсних видів оплат, або Ви хочете оплатити іншим способом, зверніться до нашого менеджера.

ЗАЛИШИТИ НАМ СВОЇ КОНТАКТИ І ми зв'яжемося з Вами!