ТЕХНОЛОГІЯ

Тканина, яка використовується для виробництва одягу марки LІOD повністю відрізняється від інших подібних тканин, що є на ринку: вона проходить обробку у декілька етапів, з тим щоб зробити її більш м’якою і міцнішою, а також підвищити ізолюючі якості, тим самим підвищуючи відмінні властивості щодо терморегуляції , які властиві даному матеріалу.

Пряжа, що використовується, спеціально виробляється для бренду LIOD. Однак кінцевий результат залежить не лише від цього, Але й від методу обробки тканини.

 Ті види обробки які використовуються, є частиною ноу-хау компанії.

Ось чому одяг LIOD перевершує будь-яку іншу термобілизну на ринку, завдяки своїй особливості підтримувати тепло і завжди залишатися сухим навіть у ситуаціях коли Ви відпочиваєте безпосередньо після фізичних навантажень.

Цей процес, неможливо використовувати на продуктах з переривчастою ниткою, такі як Meraklon (комерційна назва, що дала компанія Enimont своєму продукту з поліпропіленової переривчастої нитки) який лише може збільшити кінцеву вартість, але все одно не буде мати ті ж самі якості.

Але давайте прояснимо різницю між безперервною та переривчастою нитками:

Переривчаста нитка: виготовляється з пряжі, яка не має постійного діаметра, і тому не можуть бути використаною у такому вигляді. Отриману нитку розрізають і закручують знову, щоб одержати однорідну за діаметром нитку, наскільки це можливо. 

Цей продукт викликає численні недоліки, серед яких найбільш проблемними є нездатність мати досить тонку пряжу для подальшої реалізації легких тканин і значне скочування, тобто утворення «кульок», які утворюються на тканині, особливо в місцях найбільшого тертя і, як наслідок, знос тканини.

Постійна нитка – це пряжа, утворена численними дуже тонкими “волосинками”, має постійний діаметр і, отже, не має недоліків переривчастої.

Це дозволяє виготовляти легкі тканини, які було б неможливо виготовити  з розривної пряжі.

Тканини, виготовлені таким способом, НЕ СКОЧУЮТЬСЯ

Саме таку пряжу LIOD використовує для виробництва одягу!

Тому завдяки значному досвіду, який успадковується та накопичується з плином часу, продукт є унікальним у своїй галузі.

Будь-хто, хто вперше знайомиться з речами  LIOD, вражений і здивований тим, що така легка тканина може мати такі високі технічні характеристики.

Технічні вироби LiOD не мають собі рівних за іншими, і є єдиним повністю виробленим однією і тією ж компанією в Італії: ВІД ТКАНИНИ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ.

ВІДКРИТТЯ ВОЛОКНА

Поліпропілен – скорочено ПП – це полімер, грецькою означає багато частин, відкритий вченим проф. Джуліо Натта, який разом з німецьким вченим Карлом Зіглером був удостоєний Нобелівської премії з хімії в 1963 році.

З цього відкривається великий простір для пошуків її застосування в різних областях.

Перша область застосування цього волокна була у покриттях для підлоги, завдяки високій стійкості до стирання, відштовхуванню бруду, рідин та плям, легкості очищення та стійкості кольорів.

Спочатку волокно PP було виключене з сектора виробництва одягу через неможливість проводити його фарбування, прасування та суху хімчистку.

У 1986 році Фернандо Скотті з його прозорливості побачив функціональність цього полімеру.

Тепер давайте спробуємо пояснити, як Ing. Фернандо Скотті прийшов до реалізації цієї пряжі.

PP – це полімер, до якого додають кольорові пігменти (фарбування у стадії полімерної маси) для отримання пряжі, яка не втрачає свої кольори

Як видно, фільєра – це металевий диск, який має певну кількість отворів, добре визначеного діаметра. Ця фаза називається екструзією.

Після того, як полімер виходить з фільєри, він твердіє, утворюючи багато окремих волокон.

Для реалізації цього процесу, Ing. Скотті  створив та запатентував повну лінію розтягування та текстуризації, яку ніхто до сих пір не зміг відтворити.

Протягом багатьох років LIOD слідує керівним принципам, заснованим на дослідженнях Eng. Ф. Скотті та д-р М. Скотті, звичайно, не тільки вдосконалюючи дослідження за допомогою наявних сьогодні інструментів, але й завжди уважно ставлячись до інновацій у галузі текстильної промисловості, щоб бути попереду у виробництві технічного продукту

Ось чому продукт LIOD відрізняється від тих, хто намагався повторити це!

ЗАЛИШИТИ НАМ СВОЇ КОНТАКТИ І ми зв'яжемося з Вами!