Чому саме LIOD

LIOD виготовляється з 100% поліпропілену, з пряжі, що завдяки її безперечним перевагам, користується попитом серед інших волокон в країнах Північної Європи та США, де найбільше відчуваються  атмосферні та температурні негаразди. Спробуємо технічно пояснити особливості цього дивовижного волокна.

Тепловіддача різних матеріалів

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЯ ( ТЕПЛО)

Дуже важливо, особливо взимку чи в жорсткому кліматі мати одяг, що має чудову ізоляційну здатність, для збереження теплоти нашого тіла.

 Теплоізоляція тканини залежить від кількості повітря, захопленого між волокнами, а отже від будови самого волокна: чим більше воно буде пухнастим, тим його теплоізоляційна ємність буде кращою.

 Ось чому LIOD застосовує особливу, ексклюзивну обробку, що робить тканину “більш волохатою” як всередині, так і зовні, і тому в порівнянні з іншими вона виходить більш термоізолюючою.

 Оскільки найбільші винаходи людства натхненні самою природою, тому і LIOD, спостерігаючи за нею, спромігся скопіювати певні речі.

 Відмінним прикладом є густий підшерсток, характерний для всіх видів тварин, що живуть у холоді. Як видно з графіка, одяг LIOD має термоізоляцію подібну до вовни.

Здатність випаровувати вологу

ВИПАРОВУВАННЯ ВОЛОГИ (ВИСИХАННЯ)

Під час спортивних занять важливо залишатися сухим, як влітку, так і взимку. Одяг з 100% поліпропілену, завдяки своїй структурі, не поглинає воду, а кількість утриманої вологи всередині є незначною в порівнянні з іншими природними або синтетичними волокнами завдяки своїй надзвичайній здатності переносити рідину назовні.

Одяг марки  LIOD також відмінно застосовується влітку, оскільки здатний випаровувати піт зі шкіри, надаючи приємне відчуття комфорту та свіжості

Швидкість висихання одягу LIOD є вищою за всі перераховані волокна, що дуже зручно для кемпінгу, пішого туризму, подорожей, а також вдома, адже достатньо лише випрати одяг напередодні, щоб мати його сухим на ранок!

Швидкість висихання

СТІЙКІСТЬ ДО ЗАБРУДНЕНЬ (ГІГІЄНА)

 Одяг LIOD не сполучається у хімічний спосіб з іншими речовинами, тому бруд залишається на поверхні та не проникає через волокна капілярним шляхом. Для його прання буде достатньо зовсім мало прального порошку при низькій температурі (30 °, проте можна прати і при температурі 60 °, без впливу на його характеристики), а отже, меншої кількості  електроенергії.

 Білий колір з плином часу завжди залишатиметься білим і не пожовтіє, достатньо іноді прати його вручну з господарським милом у холодній або теплій воді, за бажанням.

Важливо: одяг LIOD не втрачає кольорів під час фази прання, без наслідків можна закладати речі різних кольорів у пральну машину.

 Речі є стійкими до цвілі і бактерій, до солоної води, а також до акумуляторної кислоти !

 При пошкодженні тканини , вона далі не рветься,а дірка не розширюється.

ЗАЛИШИТИ НАМ СВОЇ КОНТАКТИ І ми зв'яжемося з Вами!